Farmasi üye ol kazanmaya başla

farmasi

Farmasi Üyelik İşlemleri
Ev hanımıysanız veya ek iş yapmak istiyorsanız sizin için kaçırılmaz bir fırsat olan Farmasi Üyelik İşlemleri sizlere ekstra kazanç sağlamaktadır.
Farmasi Üyelik İşlemleri
Web sitesinden veya danışmanların yönlendirmesiyle yapacağınız üyelik işlemleri sayesinde hem kozmetik ürününe sahip olacaksınız hem de para kazanabileceksiniz.
Farmasi üye olmak için öncelikle başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Doldurduğunuz başvuru formu danışmanlar tarafından onaylandıktan sonra üyelik işlemleriniz gerçekleşmiş olacaktır.

farmasi üye ol
Üyelik işleminiz gerçekleştikten sonra satışlarınıza başlayabilirsiniz. Her sattığınız ürün belirli bir seviyeye gelince sizlere kazancınızın haricinde ekstra prim verilmektedir. Yıllık olarak %22 ye kadar ulaşan prim oranları sayesinde iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Daha çok kazanmak istiyorum derseniz kendinize bir alt ekip belirlemeniz gerekmektedir. Alt ekip belirlediğiniz takdirde onların yaptığı satışlardan da siz para kazanmış olacaksınız. Eğer üye olduktan sonra herhangi bir üründe Farmasi satışı yapamazsanız, üyeliğinizin geri alınma riski olabilir. Düzenli olarak çalıştığınız takdirde, aylık normal bir işte çalışıyormuş gibi para kazanabilirsiniz. Kayıt olurken kesinlikle bilgilerinizi doğru vermeniz gerekmektedir. Doğru bilgiler vermediğiniz takdirde, üyeliğiniz kabul olmayabilir.
Satış yaptığınız ürünlerin aynısından kendinize alma şansınız da bulunmaktadır. Uygun fiyata aldığınız ürünleri kullanırken gönül rahatlığı içinde kullanabilirsiniz. Kimyasal veya sağlıksız bir içeriği olmayan Farmasi ürünleri, sizlere güzellik ve şıklık katacaktır. Danışmanlığınızla da kazancınızı arttırarak prim kazanma şansınız bulunmaktadır.

Farmasi üye ol ve kazan : http://farmassi.com/

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>