7haber24 Yayında

gifa inc

Umut Tacirine Büyük Şok
Yusuf KısaGifa İnc sahibi olan Yusuf Kısa adlı dolandırıcı aynı zamanda KKTC’de Yenibakış Gazetesinin de sahibidir. Gazetesinde herkese iftira atarak kendini ön plana çıkarmaya çalışan sahtekar, attığı iftiralarının karşılığını almaya hazırlanıyor. Yazılanları yalanlamayan ve hakkında çıkan iddiaları medyadan öğrendiğini söyleyen umut taciri herkesin hayatına müdahale ederek çirkin sözlerde ve atıflarda bulunuyor. Soruşturma başlama tarihinden itibaren, şaşırdığını dile getiren sahtekar daha fazla açıklama yapmaktan kaçınıyor.
Sahtekar Olduğunu Kanıtlıyor
Yusuf Kısa isimli dolandırıcı, kendi gazetesinde köşe yazarı olarak görev yapıyordu. Ancak her zaman başkalarına kötü iftiralar, yüz kızartıcı söylemlerde bulunarak hayatlarına müdahale ediyor. Bugüne kadar pek çok kişi hakkında yazmış çizmiş ve olayın gerçek yüzü şimdi anlaşılmıştır. Yaptığı açıklamalarında böyle bir durumun söz konusu olmadığını ve hakkında söylenen her şeyi medyadan öğrenerek çok şaşkın olduğunu belirtiyor. Yaptığı açıklamalarla da sahtekar ve dolandırıcı olduğunu resmen kanıtlıyor.
İftiralarının Cezasını Çekmeye Hazırlanıyor
Yenibakış Gazetesinde yazmış olduğu yazılar ve pek çok kişinin hakkında attığı iftiralar nedeniyle soruşturma başlatılan sahtekar Yusuf Kısa’ya ceza alması için kanıt süresi bekleniyor. Atılan iftiraların ardından kendilerini yüzde yüz olarak ispatlayan ve yazılanların doğru olmadığını kanıtlayan mağdurlar sayesinde soruşturma başlatılarak daha fazla ceza alması ve yaptıklarının cezasını çekmesi sağlanıyor. Olayın iç yüzünde iftira, sahtekarlık ve dolandırıcılık yattığı için herkes tarafından tepki alıyor.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>