Paykwik ile Alışveriş Nasıl Yapılır?

paykwik, paykwik kart, paykwik satış, paykwik kullanım

PaykwikKredi kartlarının online ortamlarda kullanımı konusunda güvenlik riskleri bulunuyor olması, insanları güvenli ödeme yöntemlerini kullanmaya teşvik etmiştir. Kredi kartlarıyla yapılan ödemelerin güvenlik problemleri bir yana, bankalar tarafından gerçekleştirilen kesintiler de başlı başına bir sorundur. Bu nedenle Paykwik kartı, bir güvenli ödeme yöntemi olarak piyasaya sürülmüş ve pek çok kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Paykwik ile Alışveriş

Paykwik kartlarında belirli kodlamalar sayesinde oluşturulan kart kodlarına yer veriliyor. Alışveriş sitelerinde satın aldığınız kartın limiti kadar harcama yapar ve bu harcamaları çalınması imkansız olarak derlenen kart kodunuzla gerçekleştirirsiniz.
Paykwik amblemini gördüğünüz her alışveriş ve oyun sitesinde bu kartı kullanma imkanınız olur. Yapmanız gereken tek şey, Paykwik ambleminin bulunduğu bir alışveriş sitesinde alışverişinizi yapmak ve ödemelerde Paykwik’yı seçmek olacaktır. Ödeme formuna hiçbir kişisel bilgi girmenize gerek yoktur, yalnızca Paykwik kart ve pin kodunu forma yazmanız yeterli olur.

Paykwik ile Harcama Limitleri ve Paykwik Bozdurma

Paykwik kartlarını satın aldığınız limitler dahilinde kullanmanız, bilinçsiz bir alışverişten sizi koruyacaktır. 10-100 Euro arasında satılan kartlar ile tek bir seferde harcamalarınızı limitleriniz dahilinde gerçekleştirin. Böylelikle sanal ortamda hem bilinçli alışveriş yapın hem de maksimum güvenlik sistemleriyle hiçbir kişisel bilginizi paylaşmamış olun.
Paykwik satın aldığınız zaman, sistemimiz üzerinden Paykwik kartınızı bozdurabilme imkanına da sahipsiniz. Hemen bozdurduğunuz limiti çekebilir ve 7/24 olarak sistemimizden Paykwik hizmet danışmanlığı alabilirsiniz.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>