Haftanın Şarkısı – Minnet Eylemem

Ahmet aslan minnet eylemem, minnet eylemem ahmet aslan

Ahmet aslan minnet eylememSevilen sanatçımız Ahmet Aslan’a ait Minnet Eylemem adlı eser sevilerek dinlenen eserler arasında bizde bu hafta sizlerle bunu paylaşmak istedik. Biraz Ahmet Aslandan bahsedecek olursak, santıyla gündeme gelen ve çok sayıda hayrana sahip Farklı tarzda Türküler söyleyen kaliteli sanatçılar arasındadır. Ahmet aslan gerek söyleyiş tarzı, gerekse de yapmış olduğu eserlerle gerçekten de büyük övgüler hak ediyor. Ahmet Aslan’ın minnet eylemem adlı şarkısı dinleyiciler tarafından tam not alıyor. Sanatçının hayranlarının en sevdiği Türkülerinden bir tanesidir. Ahmet Aslan Minnet Eylemem adlı eserinin sözleri gerçekten de büyük anlamlar taşıyor. Zaten kendisinin söylemiş olduğu ve yazmış olduğu hiçbir eseri kötü değil ve gerçekten de kaliteli sözlere sahip.

Bizler de Ahmet Aslan Minnet Eylemem adlı eserini sizlerle paylaşmak istedik, sevenleri bir kez daha dinlemek isterse veya bilmeyen de kaliteli bir sanatçı ile tanışsın diye, Haftanın Şarkısı olarak bu hafta Ahmet Aslan Minnet Eylemem :

Sanatçımızın bu güzel eserini severek dinleyeceğinizden şüphemiz yok. Ahmet Aslan yeni dinleyenler söylediği eserleri Kürtçe olarak seslendiriyor gibi algılayabilir ancak sözler tamamen Türkçe dir ve Minnet eylemem adlı eserin şarkı sözlerine bakmak isterseniz vereceğimiz adresden Şarkının sözlerini bulabilirsiniz : https://ysarkisozleri.com/sarki-sozleri/ahmet-aslan-minnet-eylemem/ Ahmet Aslan’ı ilk dinleyenler genel de bunu söyler ama dinledikçe de Sanatcıyı büyük bir zevkle dinlemeye devam eder. Söylemiş olduğu eserler’in sözleri kendisine ait olduğu gibi, bağlamayı da kendisi çalmaktadır.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>